Я не можу дозволити собі комутатор Nintendo, так що я збираюся купити Wii U замість цього. Чи можу я зробити правильний вибір?

Стільки, скільки я хотів би мати перемикач Nintendo, його просто з мого бюджету прямо зараз. Я дійсно не можу дозволити собі відмовитися від $ 300 плюс податок на один (і це навіть не включає в себе вартість будь-яких ігор, які я отримую з ним.). Але, я робив деякі мислення, і прийшов до висновку, що Wii U не може бути поганий заміною. Я ніколи не грати в Wii U або будь-який з його ігор під час свого розквіту. І навіть незважаючи на те, Wii U був комерційним провалом, то це означає, що його поганий консолі. Насправді, він має деякі дивовижні виглядають гри, які я хочу спробувати. Краща частина є те, що мій місцевий ломбард має системи Wii U за половину ціни того, що комутатор Nintendo варто новий. Що ви, хлопці, думаєте про це?

Додати відповідь?

9 comments on “Я не можу дозволити собі комутатор Nintendo, так що я збираюся купити Wii U замість цього. Чи можу я зробити правильний вибір?

HarveyOa

Іноді немає вибору добре.

petrvers

Якщо ви можете знайти достатню кількість ігор, які ви хотіли б грати на Wii U, щоб зробити це коштує грошей, це коштує грошей.

prosha

Ви знаєте, що не буде ніяких нових ігор на ньому, але він як і раніше має свій каталог назад доступних ігор.

mirka

І так, я думаю, що це була хороша система з хорошими іграми. Він просто був поганий маркетинг і заплутане повідомлення спочатку, щоб люди не знали, що це було в першому.

vasigr5

Деякі ігри, які я хотів би запропонувати: Вітер Вакер і Twilight Princess отримав HD рімейки на Wii U, Дихання Wild виграв кілька грою року нагороди і на Wii U, Pikmin 3, Super Mario 3D World, Donkey Kong Tropical заморожування.

yurime9

До тих пір, поки ви в порядку з системою є одне покоління назад, вважається ринок мертвий (як це стає все важче знайти системи в нових умовах і потік нових ігор висохлих), деякі функції (наприклад, твии, MiiVerse & Вара Вара Plaza) припиняється і ви володіли Wii, швидше за все, можна знайти задоволення з Wii U. Просто треба знати, що вам потрібен телевізор, щоб в повній мірі використовувати його.

volosomoeva

В іншому випадку, ви можете бути щасливим, щоб заощадити на комутатор, так як це домашній портативний гібрид може краще задовольнити ваші ігрові бажання.

uaworon

Я думаю, ви повинні вирішити для Wii U.

Залишити відповідь