Як я можу підключити Xbox One, Wii, Wii U, і комутатор Nintendo до одного телевізору?

Я чув від людей, що використовують такі речі, як 8 чином RCA разветвители для старших консолей, але я не думаю, що працює з будь-яким з моїх інших, ніж Wii консолей. Так що я можу зробити, щоб підключити їх все до одного телевізору?

Додати відповідь?

13 comments on “Як я можу підключити Xbox One, Wii, Wii U, і комутатор Nintendo до одного телевізору?

Vasylkiv

робить ваш телевізор має HDMI штекери ?????? в якому році ти з

edpash8

Щоб звести до мінімуму головних болів, ви хочете, щоб розбити консолі між життєздатними методами введення (композитний, компонентний і HDMI) і потім, використовуючи вхідні перемикачі для консолідації консолей, які повинні пройти через вхід конкретного.

Olenka

XBox One, Wii U і комутатор хоче використовувати HDMI … так що якщо у вас є по крайней мере 3 порту HDMI, ви хочете, перемикач HDMI для цього. Ви можете знайти ручний виберіть 3-портовий комутатор HDMI в більшості відділу і електронних магазинів (наприклад, Walmart і Best Buy), але ви можете бути в змозі знайти різні перемикачі розміру (2-порту, 4 порту, тощо) І особливості (автоматичний вибір, тощо) онлайн. Будь-який поважаючий електроніки співробітник повинен бути в змозі направити вас до них (за умови, що вони в наявності).

wigcatalog

Сподіваюся, що це допомагає!

yurime9

Є перемикачі HDMI, що дозволяє мати кілька входів HDMI і один вихід HDMI, який буде йти в телевізор, а потім перемикатися між системами.

rashpell

Ваш Wii може використовувати компонент або композитний порт телевізора в той час як інші будуть потім використовувати один порт HDMI.

dmtehnik

Це перемикач HDMI, який я використовую, але це занадто для більшості людей.

sivilkaeva

Ви можете знайти 3-портовий перемикач HDMI для під $ 10 на Amazon.

ishyarovag

Перевірте запис USB

leontd

Розкол HDMI кабелі / порти.

Serginflames

Два 4 способи в серії

Залишити відповідь