Як багато для 3DS, Wii і Wii U?

Я на ринку комутатора, так що я збирався продати мої інші консолі.

Додати відповідь?

12 comments on “Як багато для 3DS, Wii і Wii U?

sapeginarita

3DS чорного кольору, і має стилус, шафа, Mario Kart 7 3ds і Kingdom Hearts: Dream Крапля Відстань (3ds). Wii U має такі ігри, як Людина-павук, Donkey Kong, Super Smash Bros, Splatoon, Просто танцюй разом з декількома Wii ігор. (Wii Fit, включає в себе плату). І, нарешті, у мене є проста система Wii. Це чорне, і включає в себе світло до зеленого пульта дистанційного керування. Крім того, це гарна інвестиція? Чи є перемикач стоїть?

wigcatalog

Wii-U – $ 50, може бути,

Vasylkiv

Сочевиця – $ 50

katyabel

Ігри – близько $ 10 шт.

janedoe

Починаючи з вашим останнім питанням: Чи є перемикач стоїть? Безумовно.

Serginflames

Тепер, ви не отримаєте досить від продажу вашого матеріалу, щоб повністю заплатити за нього.

B0LK

Жоден з них не варто, але дає вам ціни не представляється можливим, оскільки вони варіюються по всьому світу, і ми не знаємо, де ви знаходитесь. Ми також не знаємо, що точне стан ваше обладнання знаходиться, і чи не є це все в оригінальній упаковці з оригінальною документацією та інструкціями.

Ralentere

Але ви отримаєте максимальну віддачу, якщо ви поділяєте і кожен пункт списку окремо. Це означає продавати контролери, пульти, кабелі, аксесуари та ігри абсолютно окремо.

Korf_Kiev

Ви можете отримати гарне уявлення про види цін на елементах можуть извлекающие при пошуку на Ebay, використовуючи «продані» фільтр. Це говорить вам, що вони продали за: оригінальні ціни запитуваних немає керівництва взагалі.

vadmat1

Ціни будуть низькими, тому що є вантажі для продажу прямо перед Різдвом, як люди намагаються зібрати гроші. Вони також низькі, тому що майже всі, хто хотів Wii до теперішнього часу був один, і тому, що Wii U був непопулярним флоп. 3DS, швидше за все, щоб отримати кращу ціну, просто тому що це самодостатня система і дуже портативні.

artepr54

Крім того, ваші ігри всі популярні з них, які більшість власників уже є, так що ціни на ту ціна well.Reviewers сподобався перемикач, але покупці менш зацікавлені. Зачекайте, поки більше ігор не доступні, щоб судити, чи є це індичка або орла.

Залишити відповідь