Які PS4 я повинен отримати: PS4 тонкі або PS4 про?

Я зацікавлений в покупці PS4, але у мене немає 4k телевізор. З того, що я прочитав на YouTube, вони кажуть, що якщо ви ніколи не мали PS4, то PS4 про гідний мати незалежно від того, ви 4К телевізор чи ні. Але на інших сайтах вони кажуть, що його немає. Як ви думаєте, його варто?

Додати відповідь?

11 comments on “Які PS4 я повинен отримати: PS4 тонкі або PS4 про?

kirigo21

Чесно кажучи, я б з тонким. Повірте, навіть якщо ви не маєте 4K, про буде виглядати дуже гідно, незалежно, але різниця мінімальна в кращому випадку. Значення, так, є невеликі оновлення з точки зору графіки та такі, але в даний момент часу, це просто не достатньо, щоб дійсно виправдати витрати тільки для невеликого оновлення, незалежно від того, у вас є 4K телевізор чи ні.

kolesnikd

Таким чином, PS4 зі стандартною HDTV, який ви можете отримати близько $ 200 ~ Иш більш ніж достатньо для стандартного геймера.

Salnikov_V_S

прибуде PS4 тонких

RobertMi

Без 4K TV, я б заощадити гроші і йти з Slim.

FishGob

Там ще є перевага, але ви не отримаєте всі переваги, так що я не думаю, що це коштує додаткових грошей через невелику вигоду ви отримаєте.

Gora

Якщо вам не потрібен 4K вихід, який підтримує не всі ігри так чи інакше, і який також потребує телевізорі з екраном більше, ніж мінімум 56 дюймів для вас tonstart помічати вигоду, то PS4 про це додаткові гроші для стоять ні в чому повернутися.

FishKr

Ви можете зберегти стан, купуючи anregular PS4 на використану основі з CEX (і вони гарантують все протягом 2 років). Гроші younsave можна купити багато ігор, модернізовані контролери, або, може бути, краще телевізор. Або можна відкласти в сторону для заміни консолі, коли вона застаріває або зношується.

Krzysztof

Я впевнений, що ви могли б придумати кращі ідеї, ніж передачі на жорсткий Вона і важко замінити гроші Sony натомість нічого кращого з користю.

Залишити відповідь