Чи повинен я купувати Nintendo комутатор або Wii U?

Я використовував Wii протягом майже 10 років, і тепер я хочу новий console.Which один я повинен купити?

Додати відповідь?

7 comments on “Чи повинен я купувати Nintendo комутатор або Wii U?

kirigo21

З Wii U, в той час як це більш доступне, бібліотека гри досить багато набору (тільки з жменькою до потенційно нових випусків) і великі магазини вже запасається система (на користь комутатора) немає … так що ви » буде, ймовірно, доведеться вдарити Gamestop або вторинні ринки, щоб отримати один. Система має кілька великих хітів, але вам потрібно буде грати з телевізором, як не всі ігри підтримують поза ТВ гри з геймпадом і деякі з онлайн-функцій були припинені (як твии і Miiverse пішли … так Вара Вара площа буде досить тихо). Wii U ймовірно, буде мати онлайн підтримку ще кілька років, але це буде дуже поверхнева після 2020 року.

Maximus

Хоча вибір, в кінцевому рахунку залежить від вас, я сподіваюся, що це проливає певне світло на ваш вибір.

greenandy

Єдина перевага, яку Wii U буде мати те, що ви могли б використовувати свої старі ігри Wii в ньому і було б мати більш експансивної бібліотеку ігор, але розвиток в даний час зосереджені на комутаторі.

Olenka

Отримати перемикач.

Aleksandr

купити КДІ Philips

andrso31

Якщо Wii U є менш дорогим, я хотів би отримати, що і грати всі ігри, які я ще не грав. Якщо гроші не мають значення для вас, то я чув багато про комутаторі. Я думаю, що було б цікаво в будь-якому випадку.

Залишити відповідь