Чи буде коли-небудь Nintendo зливатися з Microsoft або Sony?

Додати відповідь?

10 comments on “Чи буде коли-небудь Nintendo зливатися з Microsoft або Sony?

MichaelLAT

У той час як були зроблені спільні зусилля з-Нінтендо між Microsoft і Sony, тим не приготовлена ​​з Nintendo … що сталося на нерест PlayStation (як це було спочатку спільний проект, щоб додати CD-ROM в SNES, перш ніж Nintendo змінили партнерів & в кінцевому рахунку, скинувши проект). Хоча я не чув якесь жорстке спільне-зусилля з Microsoft і Nintendo, вони практично сусіди (а їх-х HQ США знаходяться близько 10 блоків або так відокремлено, на основі Google Maps, будівля між Nintendo і Microsoft трохи перемішано) і там ймовірно деякі перехресний з продажем їх контрольного пакету акцій Rare (від Nintendo, в Microsoft).

Georgejet

Фіскально, жодна компанія не має коштів, щоб повністю викупити Nintendo (поки непідтверджені чутки, що це Nintendo може йти протягом 20 років без рентабельності їх ліквідних активів). Nintendo дійсно є необхідність (крім тиску інвесторів), щоб розглянути можливість чисто 3-й партії, хоча вони повільно розвиваються, щоб бути трохи більш гнучким, оскільки вони починають накопичуючи присутність ігор на мобільних телефонах (який конкурує з мобільними ігровими консолями).

Georgejet

Якщо Nintendo і їх керівники не здійснюють масові грубі помилки і мають довгу лінію послідовних невдач ринку (ніхто і ні одна компанія не є досконалим), його малоймовірно, що умови зміняться.

snopkivske-2629

Це ніколи не станеться.

Serginflames

З Microsoft і Sony, що мають велику частку ринку, ніж Nintendo (в цей час), вони не мають ніяких підстав бути викуплені Nintendo.

sotnik-viter

Але Nintendo має так багато готівки в касі, що Microsoft або Sony не може дозволити собі купити Nintendo.

Ralentere

Я дійсно чув одного разу, що Microsoft дійсно намагався говорити Nintendo в злитті з ними, щоб бути розробниками програмного забезпечення для оригінального XBox, але ми бачимо, як це розігрується.

ForrestSpap

З Nintendo в значній мірі є єдиним виробником спеціальних портативних ігрових пристроїв в даний час, Nintendo і раніше має сильний потік доходів, який зробить так, що вони не хочуть, щоб злитися з іншою компанією.

HummoR

Сумніваюся, але якщо злиття повинно було трапитися, що буде або Microsoft або Sony виходу на Nintendo, а не навпаки.

prosha

Може бути, але я сподіваюся, що Nintendo НІКОЛИ не зливається з Sega.

Залишити відповідь