Ви можете грати в будь-які ігри картинг Маріо на оригінальній Wii системи. Як дізнатися, які ігри будуть грати на оригінальній Wii.?

Додати відповідь?

12 comments on “Ви можете грати в будь-які ігри картинг Маріо на оригінальній Wii системи. Як дізнатися, які ігри будуть грати на оригінальній Wii.?

mirka

Так. Була гра Mario Kart для Wii. Mario Kart Wii.

ivaniv

Ви також можете отримати доступ до попередніх його версій через Virtual Console, хоча Wii також може грати GameCube гри, щоб ви могли отримати фізичну копію гри GameCube Mario Kart і гри, що добре.

Wolf

Прямо зараз, тільки Маріо назву карт ви можете грати на оригінальні Wii (RVL-001) є …

Gregorysr

* Mario Kart: Двічі тир (GCN; Потрібно контролер Gamecube)

pavlo-syrvatka-5618

Ігри, які були доступні на Wii через канал Wii Shop, перш ніж вона була повністю закрита в (ви можете завантажити їх, якщо ви придбали їх до зупинки, як Wii Shop знаходиться в режимі архіву) …

rashpell

* Super Mario Kart (SNES VC)

techpomoch

* Mario Kart 64 (N64 ВК)

AngelaTex

Зверніть увагу, що ОБИДВА віртуальних назви консолі зажадають від вас є контролер Gamecube або класичні консольний / Pro контролер, як вам потрібні додаткові кнопки і відмовляються починати без нього.

kirigo21

Чи не з віртуальної консолі закрили, більше немає будь-якої спосіб, щоб отримати більш старі версії гри, щоб грати на Wii.

yuriy

Тільки Mario Kart гра, можна грати на Wii Маріо Kart Wii, яка більше не матиме підтримку мережі. Ви можете грати тільки одного гравця або локальний_файл розраховані на багато користувачів.

DennisNum

звернути увагу на системи гри і подивитися вгору і прочитати інструкцію по експлуатації

Залишити відповідь